Langkau ke kandungan utama


 

PERSOALAN BERKENAAN UBAT?

 

Talian bebas tol:
1800 – 88 – 6722

Pusat Panggilan Farmasi Kebangsaan (NPCC)
 

Waktu operasi: 8 pagi – 5 petang
(Isnin – Jumaat, kecuali Cuti Umum)

 

Laman web:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia


 

DRUG INFORMATION ENQUIRIES?

 

Toll free line:
1800 – 88 – 6722


National Pharmacy Call Centre (NPCC)

 

Operating hours: 8 am – 5 pm
(Monday – Friday except Public Holiday)

 

Website:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia

Nama Pegawai

Jawatan

Alamat E-mel

Puan Munira binti Muhammad

Timbalan Pengarah

Cawangan Penggunaan Ubat Berkualiti

Bahagian Amalan dan Perkembangan Farmasi

munira_muhammad@moh.gov.my

Encik Mohd Dziehan bin Mustapha

Ketua Penolong Pengarah Kanan

 

mohd.dziehan@moh.gov.my

Puan Siti Nurul Fathihah Binti Baharudin

Ketua Penolong Pengarah Kanan

 

fathihah@moh.gov.my

Puan Atika Mahfuza binti Mahbub

Ketua Penolong Pengarah Kanan

 

atikamahfuza@moh.gov.my

Puan Siew Lee Jin

Ketua Penolong Pengarah Kanan

 

s_lee_jin@moh.gov.my

Puan Hazlin binti Othman

Ketua Penolong Pengarah

 

hazlin.othman@moh.gov.my

Encik Mohd Shahiri bin Abd Ghapar

Ketua Penolong Pengarah

 

shahiri@moh.gov.my

Puan Maisara binti Abd Rahman

Ketua Penolong Pengarah

 

maisara.rahman@moh.gov.my

Encik K. Heygaajivan a/l Kernas 

Ketua Penolong Pengarah

heygaajivan@moh.gov.my

SERTAI KAMI  

PERSOALAN BERKENAAN UBAT

MAKLUMAT UBAT & ISU KESIHATAN

PROGRAM KAMI  

HUBUNGI KAMI

PROGRAM PERKHIDMATAN FARMASI
LOT 36, JALAN UNIVERSITI, 46200,
PETALING JAYA, SELANGOR

PUSAT PANGGILAN FARMASI KEBANGSAAN (NPCC)

PENAFIAN: Program Perkhidmatan Farmasi, Kementerian Kesihatan Malaysia tidak akan bertanggungjawab
ke atas sebarang kehilangan atau kerosakan yang diakibatkan oleh penggunaan maklumat yang dicapai daripada portal ini.

Hakcipta Terpelihara © 2008 - 2019 - Kenali Ubat Anda


Login Pentadbiran - Peta Laman