Langkau ke kandungan utama


 

PERSOALAN BERKENAAN UBAT?

 

Talian bebas tol:
1800 – 88 – 6722

Pusat Panggilan Farmasi Kebangsaan (NPCC)
 

Waktu operasi: 8 pagi – 5 petang
(Isnin – Jumaat, kecuali Cuti Umum)

 

Laman web:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia


 

DRUG INFORMATION ENQUIRIES?

 

Toll free line:
1800 – 88 – 6722


National Pharmacy Call Centre (NPCC)

 

Operating hours: 8 am – 5 pm
(Monday – Friday except Public Holiday)

 

Website:
Sistem Pengurusan Aduan Awam Kementerian Kesihatan Malaysia

Jika anda ingin kami sertai program anda, sila hubungi Pegawai Perhubungan Negeri Penggunaan Ubat Berkualiti- Pengguna seperti yang di bawah:

 

 

Negeri

Pegawai Perhubungan

Alamat e-mel

Perlis

Encik Mohd Shainol Azmar bin Kassim

shainol_azmar@moh.gov.my

 

Kedah

Puan Amira binti Rosdi

Encik Sareh Safwan bin Abu Seman

amirarosdi@moh.gov.my

sarehsafwan@moh.gov.my

 

Pulau Pinang

Encik Jason Tiong Kion Kai

jason.tiong@moh.gov.my

 

Perak

Puan Nor Fadhilahanim binti Ramli

Encik Rayme Bin Azmi

 

norfadhilahanim@yahoo.com

 

rezzarayme90@yahoo.com

 

Selangor

Puan Nur Ainie binti Mamat

 

nur_ainie@moh.gov.my

 

Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur & Putrajaya

Puan Intan An-Nisaa' binti Ismail

annisaa@moh.gov.my

 

Negeri Sembilan

Encik Mohd Khairuzzaman Bin Mohd Latif

khairuzzaman@moh.gov.my

Melaka

 

Puan Noorazlinda binti Yacob

 

noorazlinda@moh.gov.my

Johor

 

Encik Mohd. Hazwan bin Ali

 

mohdhazwan@moh.gov.my

Terengganu 

 

Encik  Mohd Syafiq Bin Yusof

 

syafiq.yusof@moh.gov.my

Kelantan

 

Puan Nur Haida binti Muhamad

 

nur_haida@moh.gov.my

 

Pahang

 

Encik Noor Asri bin Ibrahim Chandran

noorasri@moh.gov.my

 

Sarawak

Encik Lim Su Ee

 

limsuee@moh.gov.my

 

Sabah

Puan Noor Fazreen binti Mohammad Aris

 

noorfazreen@moh.gov.my

 

Wilayah Persekutuan Labuan

Puan Wan Amira Atiqah binti Wan Omar

wan.amira@moh.gov.my

 

Hospital Kuala Lumpur

Puan Munirah Athirah binti Kamalludin

munirah.athirah@moh.gov.my

 

 

 

SERTAI KAMI  

PERSOALAN BERKENAAN UBAT

MAKLUMAT UBAT & ISU KESIHATAN

PROGRAM KAMI  

HUBUNGI KAMI

PROGRAM PERKHIDMATAN FARMASI
LOT 36, JALAN UNIVERSITI, 46200,
PETALING JAYA, SELANGOR

PUSAT PANGGILAN FARMASI KEBANGSAAN (NPCC)

PENAFIAN: Program Perkhidmatan Farmasi, Kementerian Kesihatan Malaysia tidak akan bertanggungjawab
ke atas sebarang kehilangan atau kerosakan yang diakibatkan oleh penggunaan maklumat yang dicapai daripada portal ini.

Hakcipta Terpelihara © 2008 - 2019 - Kenali Ubat Anda


Login Pentadbiran - Peta Laman