Pegawai Perhubungan Negeri

Jika anda ingin mengadakan majlis yang berkaitan dengan ubat-ubatan serta kesedaran pengguna, sila hubungi pegawai perhubungan di negeri anda.

Negeri 

Pegawai Perhubungan

Alamat E-mel 

PERLIS

Puan Farah Norashiyqin binti Abdul Halid

farahnor@moh.gov.my

KEDAH

Puan How Xin Yee

xinyee@moh.gov.my

PULAU PINANG

Puan Khor Chiew Yi

chiewyi@moh.gov.my

PERAK

Puan Nor Fadhilahanim binti Ramli

norfadhilahanim@yahoo.com

SELANGOR

Puan Nur Ainie binti Mamat

nur_ainie@moh.gov.my

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR & PUTRAJAYA Puan Intan An-Nisaa' binti Ismail

annisaa@moh.gov.my

NEGERI SEMBILAN

Encik Mohd. Iqbal bin Nasaruddin

iqbal@moh.gov.my

MELAKA Puan Nurul Hayani Norddin binti Mohd. Norddin

nurulhayani@moh.gov.my

JOHOR

Puan Raudhatun Sa'adiah binti Ithnin

raudhatun@moh.gov.my

TERENGGANU 

Puan Nor Samira binti Talib

norsamiratalib@gmail.com

KELANTAN

Puan Nur Haida binti Muhamad

nur_haida@moh.gov.my

PAHANG

Encik Mohd Shahiri bin Abd Ghapar

shahiri@moh.gov.my

SARAWAK

Encik Lim Su Ee

limsuee@moh.gov.my

SABAH

Puan Noor Fazreen binti Mohammad Aris

noorfazreen@moh.gov.my

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN

Puan Wan Amira Atiqah binti Wan Omar

wan.amira@moh.gov.my

HOSPITAL KUALA LUMPUR

Puan Ilina Azrin binti Jamaludin

ilina.azrin@moh.gov.my